Waar kan ik doortrappen in mijn buurt?

Waar kan ik Doortrappen in mijn buurt?

Senioren Inloop in Zaanstad

Suzanne van der Aar 30-09-2025 75 keer bekeken

Begin

15-10-2025 om 09:00

Einde

15-10-2025 om 12:00

Maximaal aantal aanmeldingen bereikt, je kunt je niet meer aanmelden.

Locatie

Zwembad Zaangolf, Wezelstraat 1b, Koog a/d Rijn

In oktober organiseert Sportbedrijf Zaanstad op meerdere dagen en verschillende plekken de gratis Senioren Inloop. Tijdens deze informele ochtenden ben je bezig met alles wat met sport en beweging te maken heeft. Uiteraard is Doortrappen ook aanwezig!

Doortrappen bij de Senioren Inloop

De Senioren Inloop vindt op drie data plaats in verschillende zwembaden. Aanbieders van bewegen, sporten, gezondheid, ontspanning en welzijn geven van 9 tot 12 uur informatie over hun aanbod. Denk aan:

  • Dieetbegeleiding van professionele diëtisten
  • Cursus- en leesaanbod in de lokale bibliotheek
  • Persoonlijk beweegadvies van De Beweegmakelaar
  • Advies over welzijn, zorg, inkomen en relaties van het Sociaal Wijk Team
  • Trainingen in de buitenlucht bij Gezond met Inge
  • Schaken, majong, biljarten en bridgen bij Denksportcentrum Boko
  • En... tips om langer, veiliger én met plezier te blijven fietsen van Verkeer & Meer (Doortrappen)!

Die dag is er ook een mooie collectie badkleding te koop. Van zwembroeken tot badpakken met prothese. Uitgekeken? Kom dan  gezellig iets drinken in het café van het sportbedrijf!

Aanmelden en meer informatie

De Senioren Inloop is een gratis evenement. Je hoeft je niet aan te melden. Wil je meer weten over de Senioren Inloop als bezoeker (of maatschappelijke) partner? Mail naar redactie@sportbedrijfzaanstad.nl.

Tijd en locatie

  • Datum: woensdag 15 oktober 2025
  • Tijd: 9.00-12.00 uur
  • Locatie: Zwembad Zaangolf, Wezelstraat 1b, Koog a/d Zaan

Let op: Het banenzwemmen en Aqua Sport programma gaan gewoon door tijdens de Senioren Inloop, er lopen constant nieuwe bezoekers in en uit het zwembad.

Cookie-instellingen