Begin
12-02-2025 om 12:15
Einde
12-02-2025 om 12:45
Sluiten
Repeterende afspraak!
Wil je de gekozen optie voor alle repeterende afspraken doorvoeren of alleen voor deze afspraak?
Locatie
Hilversum
Fietsen met verhalen door 't Gooi en de Vechtstreek!
Van mei tot en met september organiseert 't Fietsgilde wekelijkse fietstochten door 't Gooi en de Vechtstreek. De kracht van deze fietstochten zit in de gidsen, die interessante verhalen vertellen over o.a. de bezienswaardigheden onde
Gedurende een fietstocht onder begeleiding van een gids stopt u een aantal keren. De gids deelt verhalen met u over onder andere de geschiedenis van het gebied, de cultuur en de natuur. De tochten van 't Fietsgilde zijn een mooie manier om 't Gooi en de Vechtstreek te leren kennen.
Heeft u interesse, wilt u meer informatie en/of wilt u deelnemen aan een tocht? Neem gerust een kijkje op de website van 't Fietsgilde Hilversum fietsgilde 't Gooi – fietsen met verhalen.
Het Fietsgilde start de tochten op zondag 4 mei 2025 met de dagtocht Gooi 40-45. Het is dan 80 jaar geleden dat Nederland werd bevrijd! Deze nieuwe fietstocht gaat langs herinneringen in Hilversum, Laren, Blaricum en Gooise Meren.